O marce

Poznaj markę LANMODO

Marka LANMODO już od 2005 roku przyciąga uwagę niebanalnymi, pomysłowymi produktami dedykowanymi pasjonatom motoryzacji, osobom, które cenią sobie oryginalne rozwiązania oraz tym, którzy dbają przede wszystkim o bezpieczeństwo własne i innych.

LANMODO jako pierwszy na świecie przedstawił projekt automatycznego namiotu samochodowego typu all-in-one. Przełomowy produkt, jakim jest Pro Car Tent nie tylko zapewnia ochronę przed niekorzystny działaniem warunków atmosferycznych podczas wszystkich czterech pór roku, ale może też służyć jako parasol zewnętrzny, a nawet namiot kempingowy!

Kolejnym przełomowym produktem LANMODO jest wideorejestrator samochodowy wyposażony w noktowizor. To niecodzienne rozwiązanie przydaje się nie tylko do rejestracji wszelkich zdarzeń drogowych, ale został pomyślany również w kwestiach zapewnienia jak największego bezpieczeństwa i komfortu prowadzenia samochodu w nocy, w słabym oświetleniu, ulewnym deszczu czy mgle.

LANMODO wciąż zaskakuje nowymi pomysłami i kolejnymi gadżetami samochodowymi, które nie tylko charakteryzują się ciekawym działaniem, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania, adekwatną do ceny.

Masz wątpliwości? Sprawdź naszą bazę najczęściej zadawanych pytań: