Kamera night vision

LANMODO Vast

Jeździsz w trudnych warunkach? Jesteś zawodowym kierowcą? Chcesz urozmaicić wyposażenie auta? Zatem system noktowizyjny to gadżet, który powinieneś mieć!

LANMODO VAST kamera Night Vision - noktowizor samochodowy

Dla kogo dedykowana jest kamera Lanmodo?

LANMODO VAST kamera Night Vision - noktowizor samochodowy

LANMODO Vast to nieoceniony gadżet skutecznie wspomagający kierowcą podczas prowadzenia auta nawet w najtrudniejszych warunkach oświetleniowych, przy każdych warunkach atmosferycznych. Jak to działa? Tak samo, jak systemy noktowizyjne montowane w samochodach najwyższej klasy. Z jedną tylko różnicą - jest o wiele tańsze (nawet pięciokrotnie!) i dostępne dla każdego! LANMODO korzysta z zaawansowanych algorytmów przemieniając obraz zza szyby z nieczytelnego i niewyraźnego w pełe szczegółów, czytelne odzwierciedlenie.

Model Vast składa się z dwóch kamer: przedniej o rozdzielczości Full HD 1080p oraz tylnej HD 720p.

Zachlapana szyba? Mgła? To problem tylko tanich, zawodnych konstrukcji. LANMODO nie zna takich przeszkód i radzi sobie z nimi doskonale!

Działanie LANMODO Vast - zdjęcia z przykładami

LANMODO Vast wyposażony jest w 8.2 calowy wyświetlacz z możliwością zmiany trybu wyświetlania z kolorowego na czarno-biały, dzięki czemu użytkownik może dostosować obraz do własnych preferencji. Kamera może być montowana za pomocą dołączonej do zestawu przyssawki do szyby lub przy użyciu specjalnej maty antypoślizgowej na desce rozdzielczej pojazdu. Bezproblemowy montaż pozwala przenosić urządzenie pomiędzy różnymi pojazdami.

Specyfikacja techniczna:

Różnice między LANMODO Vast a LANMODO Vast Pro:

kamera przednia kamera tylna nagrywanie obrazu
VAST PRO 1080p - na kartę microSD
VAST 1080p 720p -


Jesteś zainteresowany zakupem?

Kliknij i sprawdź najlepszą ofertę na kamerę Night Vision LANMODO Vast