Kamera night vision z wideorejestratorem

LANMODO Vast Pro Night Vision II generacji

Wyjątkowa kamera samochodowa Night Vision z noktowizorem i nagrywaniem w jakości Full HD w zasięgu Twojej ręki!

LANMODO VAST PRO kamera Night Vision + nagrywanie Full HD - noktowizor samochodowy

Nowa wersja Night Vision to radykalna poprawa widoczności w najtrudniejszych warunkach, teraz wyposażona dodatkowo w tylną kamerę FULL HD, którą można wykorzystać jako kamerę cofania!

Dla kogo dedykowana jest kamera Lanmodo?

LANMODO VAST PRO kamera Night Vision + nagrywanie Full HD - noktowizor samochodowy

LANMODO Vast Pro to idealne akcesorium dla wszystkich, którzy zawodowo kierują pojazdami, pokonują duże trasy samochodem i często poruszają się poza terenem zabudowanym, a także dla wszelkich pracowników służb mundurowych - w tym policji, kierowców karetek pogotowia czy wozów strażackich. Zalety kamery LANMODO docenią również leśniczy oraz myśliwi, podczas dyskretnej obserwacji z auta - dzięki noktowizorowi również w ciągu nocy!

Noktowizor LANMODO jest nawet pięciokrotnie tańszy niż systemy noktowizyjne montowane w nowoczesnych samochodach wysokiej klasy, zachowując to samo, niezawodne działanie, zapewnione wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych algorytmów.

Korzystanie z Vast Pro realnie zwiększa bezpieczeństwo kierowcy oraz pasażerów, pozwalając dostrzec najmniejsze szczegóły na drodze nawet przy najgorszych warunkach oświetleniowych i wyjątkowo słabej widoczności.

Zachlapana szyba? Mgła? To problem tylko tanich, zawodnych konstrukcji. LANMODO nie zna takich przeszkód i radzi sobie z nimi doskonale!

Samochód z namiotem LANMODO Pro Car Tent

LANMODO Vast Pro wyposażony jest w 8.2 calowy wyświetlacz z możliwością zmiany trybu wyświetlania z kolorowego na czarno-biały, dzięki czemu użytkownik może dostosować obraz do własnych preferencji. Kamera może być montowana za pomocą dołączonej do zestawu przyssawki do szyby lub przy użyciu specjalnej maty antypoślizgowej na desce rozdzielczej pojazdu.

Specyfikacja techniczna:

Różnice między LANMODO Vast a LANMODO Vast Pro:

kamera przednia kamera tylna nagrywanie obrazu
VAST PRO 1080p - na kartę microSD
VAST 1080p 720p -


Jesteś zainteresowany zakupem?

Kliknij i sprawdź najlepszą ofertę na kamerę Night Vision LANMODO Vast Pro